Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10 millió forintért lehet...

10 millió forintért lehet venni házat? Olyat ami 3 szobás és a ház ne legyen kicsi.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2010. nov. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, de csak ha lealkudod ennyire. Mi 12 millióért vettünk 5 szobásat, de eredetileg 15 millióért hirdették. Kivetettük az illetővel az ingatlanostól, aztán megvettük ennyiért.

De sok házat néztünk, és voltak 10 millióért is 4 szobásak, de csak mucsán. Ha vidéki városban van, akkor felújítandót kapsz 10 millióért. Ha falun, akkor felújítottat kapsz, vagy újépítésűt. Ha a fővárosban.. akkor semmilyet.

2010. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ez teljesen attól függ, hogy hol és milyen. Ha nem frekventált helyen és nem újépítésű vagy luxuskivitelűt keresel, akkor simán.

Pl Budapest agglomeráciájaban, Fót, Csomád, Dunakeszi, Veresegyház drágák, Gödöllő is, de pl Valkó, Vácegres, Erdőkertes, Őrbottyán, Vácrátót ezek még megfizethetőek. Galgamácsa is olcsó, pedig nem is olyan gáz, igaz, picikével távolabb van.

Az ingatlan.com tulajdonostol.com az expressz stb érdemes nézelődni, nagyon jó az alkupozíció.

Mondjuk ha egy ingatlanos visz el, akkor etikétlan kivetetni, de ha nem rajta keresztül találod, akkor nem gáz.

Titkos tipp: bebukott ingatlant megvenni követeléskezelőtől.

2010. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet találni, de ahogy előttem írták, nagyban függ a helytől. Város, v falu? melyik város? És persze kell egy jó adag szerencse és sok utánajárás, hogy épp akkor, amikor neked kell, legyen egy megfelelő ház, megfelelő áron.
2010. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Város,azon belül Budapest.Csak azért érdekelne mert meghalt az Apukám:-( és örököltünk,gondoltam akkor elköltöznénk innen,a panelházból csak másik kerületbe.Mondjuk 16.,17. :-) Nagyon köszönöm a válaszokat!!


36/N

2010. nov. 26. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok pesti, de szerintem Pesten házat ennyiért nem lehet kapni. Még szerintem Pest vonzáskörzetében úgy 30 km-en belül sem. 10 millióból szerintem max. lakást fogsz tudni venni. Több barátom vett most fent ingatlant, nagyjából hallottam az összegeket, de ők lakást tudtak venni kb. 15 millióból közepes környéken!

Én kis városban élek, de itt is olyan házat lehet kapni 10 millióért, amire azért még kell költeni, legalább 2-3 milliót. Mi építkezés előtt néztünk itt a környékünkön, az is 3 szobás, nappalis kb. 100-120 nm-es volt és azt árulták 15-ért,amire azt mondták,hogy még jó ár érte! De végül is építettünk sajátot.

2010. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!