Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék hitelt felvenni...

Szeretnék hitelt felvenni nincs munkahelyemen és nekem kellene egy jövedelem igazolás azt halottam hogy van olyan ember aki pénzért állít ki az a kérdésem hogy hol és kinél tehetem meg vagy valaki tud e nekem telefonszámot adni aki állít ki ilyet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
És miből akarod törleszteni?
2010. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azt lesz@rja. Bánja is ő, hogy csalásért börtönbe is mehet, meg hogy miből fogja fizetni, neki most pénz kell, a többit meg kizárja a tudatából.
2010. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bankok (és más hiteladó szervek) felhívják a hitel elbírálása előtt a munkahelyet, és ellenőrzik, hogy ott dolgozik-e az illető. Ha hamis papírral mész hitelért, elvérzel, mielőtt megkapod. Mellesleg meg miből törleszenél?
2010. nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja,... ja...

Nem csak a jövedelemigazolás kell, hanem a munkahelyed neve, címe, telefonszáma...

És felhívják a munkahelyet, hogy valóban ott dolgozik-e X-illető és valós-e a jövedelme?!


Ez azért kell, mert ha nem fizeted időben a törlesztést, akkor a jövedelmedből fogják letiltani a részleteket.


Ha hamis papírokkal akarsz hitelt felvenni, arra nagyon ráfázhatsz, mert akkor nem elég, hogy nem kapsz hitelt, de feketelistára is tesznek és több évig SEHOL nem fogsz kapni semmiféle kölcsönt!

2010. nov. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

06 90 60 27 27

Ica jós.

2010. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esetleg még lecsuknak magánokirat-hamisításért... Bent legalább nem lesz gond a törlesztés...
2010. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, a Provident pl ( bocs a reklámért, de muszáj nevet említeni, annyira kevés az olyan társaság, ahol szóba állnak az emberrel munkahely nélkül) bármilyen jövedelemforrásra ad.Gyesre és Gyedre is, ha jól tudom, sőt, álláskeresési járadékra is.

De vigyázz velük, nagyon magas THM-mel dolgoznak.

2010. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen felesleges az ilyen trükközés, ugyanis egy munkáltatói igazolás önmagában semmilyen hitelhez nem elégséges.


A bankok manapság több biztonsági elemet is beiktatnak annak ellenőrzésére, hogy valós-e a munkáltató, pl ha a bér nem bankszámlára érkezik, akkor eleve kérnek APEH jövedelemigazolást is.

2010. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!