Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaphatok munkanélküli segélyt,...

Kaphatok munkanélküli segélyt, úgy hogy még nem volt szerződéses munkahelyem?

Figyelt kérdés
Én most érettségiztem, és most hetente járok egy suliba. Eddig két munkahelyen próbálkoztam, de egyik sem jött össze és szerződés nélkül el kellett jönnöm... Szóval most kéne nekem egy kis segély, amíg nem találok normális munkát, bár eddigi tapasztalatok alapján a munkaadás csak egy nagy alibinak tűnik!:-(
2011. nov. 6. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, talán 3/4 év munkaviszony kell a munkanélküliért. Menj be a polgármesteri hivatalba, és kérdezz rá, hátha tudnak adni valamit.
2011. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkanélkülihez 360 nap munkaviszony kell, az önkormányzati bérpótló juttatáshoz 1 év regisztrált álláskeresőség + szociális és vagyoni helyzeted alapján rászorultnak kell lenned.
2011. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!