Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a 30 napos próbaidő lejárta...

Ha a 30 napos próbaidő lejárta előtt 1 nappal felmondok, az addigi napokon végzett munkámat kifizetik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze.
2010. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Én mondtam már fel 12 nap munka után, és majdnem annyi pénzt kaptam, mintha egész hónapban maradtam volna, mert kevesebb adót kellett vonni. Kicsit morogtak, hogy ennyi adminisztráció még senkivel nem volt, mint velem (2 héten belül beléptetés-kiléptetés), de amúgy nem volt semmi probléma.
2010. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még lenne egy kérdésem:

Meg kell indokolni a felmondást? Akár a munkáltatói, akár a munkavállalói részről?

2010. dec. 2. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolni.
2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolni. Ezt nem jelenti azt, hogy nem fogják valószínűleg megkérdezni, hogy miért akarsz dobbantani, de nem vagy köteles válaszolni, vagy mondhatsz akármit, akár az igazat, akár mást. Lényeg, hogy a válaszodon nem múlik semmi.
2010. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!