Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem rég rendeltem egy 6600Ft...

Mr.brown kérdése:

Nem rég rendeltem egy 6600Ft értékű csomagot de rossz címet adtam meg. Hol tárolják az elcímzett csomagot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Hol tudok utána keresni?
2011. okt. 25. 17:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel visszamegy a feladóhoz. Esetleg, ha előre fizetted az árát, akkor lehet hogy átvette a csomagot a "rossz címzett" és vígan használja.

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot a feladóval. Ha tudod, hogy milyen rossz címet adtál meg, akkor hívd fel tudakozót, kérdezd meg a telószámát és hívd fel (ha nincs messze, akár oda is mehetsz személyesen). Próbáld vele megbeszélni, hogy vegye át neked a cuccot és értesítsen ha megjön.

2011. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira címeztem el csak az irányítószámot írtam el.
2011. okt. 25. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az irányítószám rossz de a város neve szerepel a címben, azt a postai dolgozók korrigálni fogják. Ez elég gyakori eset.
2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De már egy hónapja semmi hír a csomagról, se a feladónál, se a címzetnél.
2011. okt. 27. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben menjél a postára, mond el, hogy mi történt. A száma alapján utána tudnak nézni.
2011. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!