Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Call Centerben dolgoztál? Segíts!

Call Centerben dolgoztál? Segíts!

Figyelt kérdés
felvettek egy ilyen munkára. heti minimum 3 lakásbiztosítást kell kötni. mennyire jó vagy rossz ez a munka ? nehéz eladni ezeket a biztosításokat ?
2010. dec. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nem call center. a call center az amikor te fogadod a hívásokat, tudtommal.

persze az értékesítési szarokat is így reklámozzák.

nehéznek nehéz, minden értékesítő munka nehéz, kivéve, ha erre születtél. Van akinek nagyon jól megy. próba cseresznye.

2010. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ügynöki meló, semmi köze a call centerhez. Ez a heti 3 b.iztosítás kötés is emelkedni fog, mert egyre nagyobbak lesznek az elvárások. A fizetés jutalékos rendszerű, ha viszel ügyfelet lesz pénzed, ha nem, akkor nem. Vállalkozóit nem említették? Engem az A.egon akart bepalizni ezzel a melóval, de leléptem.
2010. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vállalkozói nem kell, csak ha vagy 2-vel magasabb szintre akarok lépni.
2010. dec. 17. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy telemarketing. Ha jó dumád van, meg szerencséd, akkor jó.

Én két hétig dolgoztam egy ilyen helyen, de csak egy oktatócsomagot kellett volna eladni. Két hét alatt sikerült egyet, aztán felmondtam. Nagyon rossz ez a munka. Idegeneket hívogatsz és próbálod rávenni őket, hogy vásároljanak tőled. Idegileg is nehéz bírni, sokan már az ilyen hívásokat alapból elég bunkón elküldik a francba.

Ha van más lehetőséged, akkor nem ajánlom.

2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csináltam ezt is ( fél év) és call centert is (két hónappal tovább). Mindkettő lelkileg leterhelő egy normál ember számára. gyári munkához tudnám hasonlítani mindenféle szempontból. Ha jó a beszélőkéd az értékesítés még akár mehet is neked! próbáld meg ha nincs más! ha bejön neked még önbizalom növelő is. Sok a ha.... A különbség a kettő közt hogy a call centeres meló fixen fizet, a gas.hu-nál nem is akármennyit: 115 000-et hoztam haza kézbe adójóváírással együtt sokműszakba, csak lelkileg kinyírt a sok nyafogó kliens úgyhogy léptem.

Sok sikert az értékesítéshez, ha megpróbálod.

2010. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én másfél évig csináltam, nekem nagyon jól ment. DE, nem biztosítást kellett eladnom hanem banki termékeket és főleg nem a válság közepén. Hidd el, hogy ez most nagyon nem jó business és nagyon nehéz most eladni mindenféle biztosítást. Amik kicsit jobban mennek azok a megtakarítás jellegű életbiztosítások. Lakásbiztosítást ma már nagyobb részben csak azok kötnek, akik lakást vásárolnak hitelre, mert őket kötelezi a bank a biztosítás megkötésére. Lényegesen kevesebben kapnak hitelt, az ország lakosságának 10-ede BAR-os (beleszámolva a gyerekeket is), sokan elvesztették a lakásukat. Nagyon kicsi a kereslet így esélytelen, hogy laikusként megélj belőle.
2010. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elvileg jövőre az állam bevezeti, hogy mindenkinek kell kötnie lakásbiztosítást.

tudom hogy nem lesz könnyű, de meg kell próbálnom, mert sajnos nincs más... :(

2010. dec. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!