Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha teszvesz-nek nem...

Mi van ha teszvesz-nek nem küldöm el 10 napon belül a pénzt? Mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 21:21
 1/7 anonim válasza:
82%
Én sem küldtem el,eddig nem csináltak semmit,mondjuk 1hét telt el azóta, de a következményére én is kiváncsi lennék! (ha van)
2009. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár száz ft.- ért nem fognak beperelni. Legfeljebb felfüggesztik a regisztrációd szerintem.
2009. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idézet a felhasználási feltételekből:

"Amennyiben a számla kiegyenlítése nem történik meg, a kiállítástól számított 15 napon belül az Üzemeltető fizetési felszólítást küld a felhasználónak. Ha a számla kiegyenlítése annak kiállításától számított 30 napon belül nem történik meg, a felhasználó fiókja felfüggesztésre kerül. Ha a felhasználó a tartozását a számla kiállításától számított 45 napon belül sem egyenlíti ki, az Üzemeltető a tartozást követeléskezelő partnere felé továbbítja."


Beperelni nem fognak, esetleg megjelenik néhány jóképű, kissé akcentussal beszélő, sebhelyes arcú, szimpatikus fiatalember, akik kedvesen megkérnek, hogy ugyanmár, legyélszives... :D

Amúgy minimum 1500Ft-ot számláznak, ha ezt sose éred el, akkor nem kell fizetni :)

2009. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ugyanis koleszból tegnap jöttem haza és vasárnap jár le a 10 nap.És ma nincs takarék meg holnap se lesz!Hétfőn tudnám csak feladni.

2009. jan. 24. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen határidőknél mindig a munkanapok számítanak. A hétvégét nem szokták beszámítani.
2009. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm!=)
2009. jan. 27. 06:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikeressen megérkezett a pénz!=)
2009. jan. 29. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!