Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért rakta fel mindkét...

Miért rakta fel mindkét oldalra, pedig csak az egyik lett bejelölve? (vatera-teszvesz)

Figyelt kérdés
felraktam 15 db különböző terméket,lejártak,igy újra inditottam,elvileg csak a teszveszen,de most látom hogy mindkét oldalon fent vanb.De ha a teszveszre rámegyek,azon belül a vatera oldal jelenik meg,mintha oda raktam volna fel.Ez hogy lehet?És még egy kérdésem lenne,igy hogy mindkét oldalon fent van ha minden igaz,mi van olyankor,ha itt is és ott is megveszik 1ugyanazt a terméket?
2011. aug. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak népmesék, amikben az ügyes gazda már huszadszorra adja el ugyanazt a tehenet, mert az mindig hazajön... :)
2011. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt most nem nagyon értem,mire akarsz kilyukadni?Én senkit nem szeretnék átverni,éppen azért kérdem mi a teendő ilyenkor?
2011. aug. 22. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, csak egy frappáns poén volt, a konkrét választ majd valaki vaterás-teszveszes megírja :P
2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor jó,köszi:)
2011. aug. 22. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A vatera/teszvesznek közös a tulaja, és most lehetőséged van egy minimális fletöltési díjért cserébe, hogy egy feltöltéssel mindkét oldalra felrakja a cuccost, így bármelyiket eladhatod (ha eladod akkor a termék lekerül mindkét helyről értelem szerűen).


Jó eséllyel újraindításnál bejelölted, hogy mindkét oldalon regisztrálja újra.

2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.De direkt csak a tesz-veszet jelöltem be,hogy csak azon legyen,de mégis mindkettőn fent van.Mindegy,igy is jó nekem,csak emiatt "aggódtam"hogy ha mindkét oldalon ugyanazt vennék meg,mi van akkor..de akkor ha esetleg ilyen lesz,automatikusan a másikról is lekerül?
2011. aug. 22. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lekerül.
2011. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!