Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A TEÁOR számok jegyzékét több...

A TEÁOR számok jegyzékét több helyen is megtaláltam az interneten, viszont hogy melyikük kötött végzettséghez, azt nem. Linket tudtuk javasolni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Menjél be az okmányirodába, nekik van hozzá programuk, amivel ezt seperc alatt meg tudják mondani. Illetve a 3-án nyíló kormányablakoknak is lesz ilyen programjuk.

Bár azt valószínűleg nem fogják tudni megmondani ezek se, hogy pontosan mihez mi kell, csak azt, hogy ha mondasz nekik egy tevékenységi kört, akkor ahhoz konkrétan.

2010. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kell az okmányirodának ezért illetéket fizetni?
2010. dec. 31. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem hinném. Csak tájékoztatást kérsz.
2011. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben megtaláltam és elintézni is sikerült:))
2011. jan. 9. 07:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy hol találtad meg? Én is kerestem már a neten, de sehol sem találtam.
2011. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!