Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottó főnyeremény és a nagyobb...

Lottó főnyeremény és a nagyobb összegű nyeremények felvételekor kap-e az ott dolgozó jutalmat, részesedést a cégtől, vagy csak munkát adok neki, ha nála intézem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Az a munkája, hogy ott ül, és kifizeti a pénzt. A tescopénztáros sem kap jutalékot, ha nála fizetsz.
2011. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagy összegű nyereményt nem tudsz lottózóban felvenni. Ha megpróbálod, azt fogja kiírni a gép, hogy hivj fel egy megadott számot, és ott kell egyztetni a pénz felvételéről.
2011. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Elsőnek! Nem jó hasonlatot írtál!

A Tesco pénztáros kap jutalékot minden egyes nála fizetett blokk után. Igaz, hogy minimálisat, de kap.

2011. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én dolgoztam a TESCO-pénztárjában...nem kaptam én semmit a forgalom után csak az alap fizetést!:(
2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez érdekes, mert nálunk adnak, de tényleg nagyon keveset.
2011. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy megadott számot kell felhívni, és egyeztetünk a pénz átvételéről, hol történik egy bizonyos összeg felett. Viszont ez alatt, egy bizonyos összeg felett sem adnak készpénzt, hanem nyereményigénylást kell benyújtani. Aki intézi, az kap jutalékot?
2011. jan. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!