Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, hiába próbálko...

17 éves vagyok, hiába próbálkozok már vagy fél éve munkát keresni a diákszövetkezetek sem tudnak adni mert 3 feltétel egyikébe mindig bele ütközöm ( 18 év felett, Nyelvtudás, Szakmai végzettség) Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
17 éves koromba jó hogy egyik sincsen, jó nyelv vizsga lehetséges lenne, de most komolyan nem tudna e nekem valaki segítséget munka lehetőségként dél Pest és szigethalom környékén? Ami nem meki meg burgerking :/
2011. máj. 31. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesco-árufeltöltő
2011. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
esetleg fólia, mint én.
2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ha nem vagy 18, nem tudsz nyelvet beszélni akkor nem sok lehetőség van. Max pénztáros, árufeltöltő, szórólapozás..meg ilyenek. De most gondolj bele, te még nagykorú sem vagy és nincs munkád, mások meg akármilyen végzettséggel se találnak hónapok vagy évek óta munkát Nem mindegy azért.
2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén:


Fiatalkorú vagy, nincs végzettséged és nyelvet sem beszélsz.


Akkor a mekin és börger kingen kívül milyen munkára vagy alkalmas?

2011. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott a tököli tesco, most hétvégén meg a ráckeveiben láttam kiírva, hogy diákokat keresnek. Sőt, a strandot is megkérdezhetnéd, hátha szezonra keresnek diákokat!
2011. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez igaz hogy mások kitudja milyen jó végzettséggel se találnak munkát.

Nem is akarok bank igazgató lenni, csak éttermi rongybaba nem. a tököli tescoba hogy megy az hogy kiskorúként áru felöltözzek?

2011. jún. 1. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

tescoba 18 a korhatár,mindegyikbe


szórólap


sokái foglalkoztam diákokkal,szórólapozáson kivül más nincs igazán

2011. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos most nagyon telített a piac, munkanélküliség van a felnőttek között is, a diákmunkákat meg már januárban elkapkodják. Próbáld meg a ruházati boltok honlapját nézegetni, de ott is csak 18 felett veszik fel az embereket. Én csak mellékest tudok max. ajánlani, de nem hiszem, hogy az mozgatna. Nézd meg a hivatalos oldalakat, és ott szokták kirakni az aktuális állásokat, mivel a profession.hu ilyesmi túl drága mulatság arra, hogy egy eladói munkakört meghirdessenek, 40 ezer egy hónap a hirdetés egy 70 ezres fizetésért.
2011. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!