Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Europass önéletrajzot úgy...

Az Europass önéletrajzot úgy kell kinyomtatni, hogy ne látszódjon rajta az a hosszú vékony vonal?

Figyelt kérdés

Arra a vonalra gondolok, ami pl elválasztja a személyes adatok vagy a tanulmányok megnevezést a konkrét, rám illő adatokkal.

Pl Vezetéknév/Utónév azután jön a vonal és Kis Béla.

Remélem érthető volt:)

Mert mintha azt olvastam volna, hogy annak nem szabad látszódnia nyomtatás után. És azt hogy kell megoldani, hogy anélkül nyomtassa?


2009. febr. 1. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ez alapján csináltam meg az önéletrajzom, és nem tudom, hogy kell eltűntetni, de eddig eszembe sem jutott, hogy annak nem kell ott lenni.

Szóval én mindenhová úgy adtam be, hogy látszódott a vonal, és eddig senki nem szólt érte.

Most is néztem, de nem tudom eltűntetni.

2009. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És te feltüntetted az általános iskolát? Mert most azt olvastam hogy teljesen felesleges és az érettségivel kell kezdeni.
2009. febr. 1. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, rájöttem! Megnyitod Word-ben, majd Formátum - Szegély és mintázat - nincs, és a hatókör az egész táblázat.

Remélem sikerül!

2009. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok, nem tűntettem fel az általánost, csak a középiskolát.
2009. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. febr. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!