Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs rüzsaszín kisköny...

Gáz ha nincs rüzsaszín kiskönyvem?

Figyelt kérdés

2008-ban dolgoztam egy évet,mikor kirugtak nem kaptam ilyen rózsaszín kiskönyvet. 3 hétig voltam munkanélküli utánna elkezdtem dolgozni,és azóta is dolgozok.

Most halottam egy ismerősömtől h tőle is kértek a másik munkaehylén ilyen kiskönyvet de neki sincs. Hol lehet egyáltalán szerezni?


2011. jan. 14. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A TB kiskönyvre gondolsz? Azt a régi munkahelyedről kell elkérned.
2011. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha voltál munkanélkülin, és ellátást is kaptál, akkor a munkaügyiben le kellett adnod amior regisztráltak.

Ha végképp nem kerül meg, adjon egy újat az új munkahelyed (ha betelt volna, akkor is új kellene)

De te magad is vehetsz papírboltban, vagy nyomtatványboltban, és az előző munkáltatóddal is beíratod a munkaviszonyod bele.

2011. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!