Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magán-nyugdíjpénztári egyenleg...

Magán-nyugdíjpénztári egyenlegem 408986 Ft. Ebből kapok vissza? Átlépek államiba. Munkatársam kap vissza, egy másik pénztárnál van.

Figyelt kérdés

Ő Axa-nál van, én az ING-nél.Ő kap vissza 19000 Ft-ot, én nem tudom. Neki 2-2,5 év alatt lett majdnem annyi egyenlege, mint ami nekem most van.

Nekem a papírra az egyenleg alá ez van írva: Ha a visszalépés mellett dönt, pénztárunk az ön eddig felhalmozott megtakarításának tagdíjkiegészítéssel és reálhozammal csökkentett részét át kell, hogy utalja az állami rendszerbe.

Hozamom sehol nincs feltüntetve.


2011. jan. 22. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
nincs feltüntetve, de a munkatársad sem tudom, hogy honnan szedi. az Axa valóban tüntetett fel hozamot, de azt is írták, hogy ez nem egyenlő a reálhozammal. vastag betűkkel van szedve...azt csak 03.31-ig kell a pénztáraknak kiszámolni, és 05.30. után kezdik majd el kiutalni.
2011. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!