Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magán nyugdíjpénztári hozam!...

Magán nyugdíjpénztári hozam! Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után lehet magán nyugdíjpénztári hozamot kivenni, és kell-e adózni a hozam után?!

Ha kell hány %-ot kb. ?

Aki tud írjon információkat, köszönöm előre is.


2011. jan. 24. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök jó kérdés, engem is érdekelne...
2011. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állítólag jan. 31 után lesz infó, hogy a hozamot mennyivel csökkentik. Az előző kérdés az enyém. Én meg arra lennék kíváncsi. :)
2011. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De mikor lehet kivenni a hozamot, ha ki lehet venni egyáltalán? Értem, hogy leveszi az állam a megtakarításunkat (ha ezt választjuk), no de a hozamot sem lehet kivenni?
2011. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ma mondtak egy fél mondatot a tv-ben,hogy május környékén lehet majd kivenni és 20ezer ft nagyságrendű lesz.
2011. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Höhh, még jó, hogy kb. semmi nincs a magánnyugdíjpénztáramban.


A semminek könnyű búcsút inteni :D Pláne, ha amúgy se számolok nyugdíjjal, mire oda kerülök (nem lesz annyi gyerek, hogy eltartson, kivéve cigánypurdék, akik úgyse dolgoznak).


Viszont már van munkám, és belekezdtem félrerakni a bankszámlámra amit tudok belőle.


Na, ahhoz nyúljon az állam, ha meri :P

2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát azt nem lehet kivenni január 31-ig?
2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ááá! Meg utána sem lesz olyan jelentős az összeg, ne álmodozz, mint ahogy én is tettem, amikor megláttam a hozamot a papírom alján, hogy de jó lesz, a lakásfelújításhoz jól jön, aztán felébredtem.
2011. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a hozamot lehet kivenni, hanem a REÁLhozamot. Volt már vagy 300 kérdés ugyanerről. Használjátok már a keresőt légyszi. Már unjuk ugyanazt leírni.
2011. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De Mi nem lógunk itt évek óta nap mint nap... Most vagyunk kíváncsiak a válaszokra.
2011. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!