Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tanulhatok a tőzsdézésről?

Hogy tanulhatok a tőzsdézésről?

Figyelt kérdés
Érdekel a tőzsdézés, és szeretnék róla tanulni. Milyen oktatóanyagokat tudnék találni az interneten ami ingyenesen letölthető? Vannak ilyen tanfolyamok, aminek segítségével el lehet sajátítani? Milyen könyveket ajánlotok? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jan. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak, keresd a Google-val. Letölthető könyvek is és tanfolyamok is. Talán a portfolio.hu-n láttam ilyent, de nem biztos.
2011. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi, keresgélni fogok :)
2011. jan. 26. 22:36
 3/4 anonim válasza:
Szia, én sokmindent kipróbáltam annak idején (temérdek könyvet vettem, és jártam többféle tanfolyamon ingyeneseken és drágábbakon is)míg végül megtaláltam a számomra a legjobbat. Egy olyan tanárt, aki tényleg a tőzsdével foglalkozik, kereskedik, és szabadidejében oktatást is vállal. Megtanított mindent az alapoktól, és azóta is bármikor elakadok kereskedés közben hívhatom, mindig felveszi a telefont és segít, nem olyan mint a többi tanár, nem engedi el a kezed, ha már kicsengetted neki a súlyos tanfolyamdíjakat :)Van honlapja is, www.tozsdeegyetem.hu, ott az árakat és a tematikát is megtalálod. Csak ajánlani tudom, nagyon korrekt.
2013. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! majd megnézem a honlapot
2013. febr. 20. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!