Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Néhány kérdés a netes tőzsdézé...

Néhány kérdés a netes tőzsdézésről? (csak aki ért hozzá)

Figyelt kérdés

1. Van életkorhatár hogy mikor lehet ezt elkezdeni?

2. Romániai ember tőzsdézhet magyar siton?

3. Körülbelül mennyi kezdőtőkével szállhatok be a tőzsdézésbe?


Egyéb tippek kezdőknek?


2010. febr. 10. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
18 év a határ, tőzsdézhet román magyar siteon és attól függ, hogy hol szeretnél, van ahol akár néhány centtel is beszállhatsz, van ahol akár pár ezer dollárt is elkérnek.
2010. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Én devizatőzsdézek, nem a szokványos részvényes tőzsde.

18 a korhatár, akinek van pénze az beszállhat a játékba, USD alapú a számlád, és USD-vel játszol (vagyis amivel akarsz, csak én ezzel). Nem egy könnyű dolog, már nem egyszer választottam rosszul, de minuszba nem vagyok szerencsére.

Kell hozzá egy dombornyomott Mastercard vagy SIMA VISA kártya (Nem electron és ilyen szarok).

Saját kártyádon lévő pénzt forgatod.

Átutalás kb 3-4 munkanap giro függő.

Ha többet akarsz írj püt.

2010. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22:07 engem érdekelne. privát üzenetet nem tudok írni neked, mert kiállítottad. írd le ide pls!
2010. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!