Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UPC szolgáltatásainak módosítá...

UPC szolgáltatásainak módosítása lehetséges így?

Figyelt kérdés
A UPC-nél 3 éve vagyok előfizető, már nincsen hűségnyilatkozatom, a Fiber Power 15-ös internetcsomagban vagyok, amelynek havi díja 4750 Ft, és van mellé telefon is melynek havidíja 1250 Ft. Az új előfizetőknek most az internet Fiber Power15 csomag 3000 Forintba kerül, a telefon pedig 500 Ft-ba havonta. Hogyha lemondom a telefont és az internetet és mondjuk 1 hét múlva megrendelem újból, akkor annyiba fog kerülni mint az új előfizetőknek?
2011. febr. 6. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen érdekes az UPC, akik elsősorban az új előfizetőket célozzák meg.

Szerintem azért beszéld meg velük, hogy előfizetnél náluk, hisz már nincsen hűségedet (amúgy akár simán fel is mondhatod, mert nem számlázhatnak fel neked semmi pluszt).

2011. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!