Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keressek 4 hónap alatt...

Hogy keressek 4 hónap alatt kb.40 ezret? (lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok nappali tagozatos diák. Két diákvállalatnál is regisztráltam személyesen, de ők sz*rnak rám. Családunk anyagi helyzete nem túl rózsás mostanában, de kéne a pénz. Mit javasoltok?
2011. febr. 9. 15:55
 1/5 anonim válasza:
Kutyasétáltatást, újság kihordást (reklám újságok), korrepetálás (már ha jó vagy valamiből), a környező boltokban megkérdezni, hogy nem kell-e kisegítő, mondjuk pakolni stb.
2011. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy sz*rnak rád?

Diuákszövetkezetnél a következő a munkavállalás menete: te lehetőleg minden nap a nyakukra jársz, hogy milyen munkák vannak, és ha van olyan, amit tudsz vállalni, azt elvállalod. Ne a neten keress, mert a jó munkák oda nem kerülnek fel, hanem elkapkodják azok, akik bemennek munkáért. És ne várd, hogy ők fognak keresni, rengeteg a diákmunkás.

Ha budapesti vagy, vagy ahol van metro újság, akkor kérj olyan munkát, reggelente két óra, amiért kapsz napi egy ezrest. Két hónap alatt kényelmesen megvan a 40 ezer.

2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Munkavállalást egyáltalán nem a neten intézem. A diákszövetkezetnél meg ahányszor bemegyek megkapom ugyanazt a sablonszveget, hogy majd hívunk ha lesz munka.

Amúgy debreceni vagyok.

2011. febr. 9. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad lerázni! Addig kell bejárogatni, amíg megunják és inkább adnak munkát, de komolyan :)

Debrecenben szerintem akkor érdemes metronak utánanézned, Szekszárdon tudom hogy volt, pedig az csak egy 35 ezres város, gondolom, hogy akkor Debrecenben is tuti van!

2011. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erről a metrós melóról nem tudsz több infót?
2011. febr. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!