Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GYES kérdésben segítség?...

GYES kérdésben segítség? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha most igényelem a gyest március 26-án tölti a lányom a 2. évét akkor március 27-től kell írnom ugye?

és ha most igényelem akkor 3 éves koráig járna de én szeptembertől újra dolgozom(azaz kiveszem a szabikat tehát előbb leszek újra állományban)akkor meg kell szakítanom a gyest?

merthogy heti 30 órát lehet dolgozni mellette és én 8 órában mennék vissza

meg lehet azt oldani hogy papíron legyek csak 6 órába de amúgy ott vagyok 8-ban(merthogy kiszámoltuk úgy jobban jövök ki)?

valaki hasonló helyzetben?

családi pótlékot,hogy számlára kapjam hogyan tudom megcsinálni?

új űrlappal?


2011. febr. 11. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A családi pótlékhoz bemész és átkéreted a számládra. A gyest ha tovább akarod kérni, akkor márc.26-tól kérd, mivel akkor lesz a gyerek 2 éves, onnantól kell kapnod tovább.

Ha újra dolgozol, azt be kell jelentened a MÁK-hoz és nem kapsz tovább gyest. Biztos meglehet oldani a papírozást, de nem biztos, hogy megéri azért a félévért. Ha kiderül, akkor rosszabul jársz, mert elég súlyos büntetést kell kifizetned.

2011. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!