Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki pénzt utalt nekem....

Valaki pénzt utalt nekem. Csak a bankszámla száma látható. Hogyan tudhatom meg, kitől, honnan, miért jött a pénz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a rokonokkal, hátha tudnak valamit. Mekkora összeg? Ha nagyobb, akkor úgyis fog érte jelentkezni a tulajdonosa. Vagy ha a rokonaid sem tudnak semmit, akkor egyszerűen visszautalod.
2011. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal vedd le a számládról, és költsd el...abból nem lehet baj. :D
2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tévedésből jött a pénz a te számládra és elköltöd abból lehet baj.
2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki és ha lezárták a hónapot és még nem jelentkezett érte senki, akkor költsd el. Ha vissza kell utalni, úgyis kapsz értesítést, mert aki véletlen utalta neked, az előbb-utóbb jelentkezni fog a bankon keresztül.
2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah, es akkor mondod neki, hogy bocs haver: I J! :XD
2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a bankszámlaszámból ki lehet deríteni, hogy melyik város melyik bankfiókjában bankol a küldő. Ennél többet azonban nem. Esetleg keress rá a számlaszámra a neten, ha nem magánszemélytől, hanem cégtől vagy más szervezettől jött a pénz, akkor lehet h kiderül, ki a küldő.
2011. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azóta is nyomozok.Feladó:Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye.Ennyi az összes infó,meg a szla szám.Elég bunkó dolog így utalni.

Azt már tudom,Magyar Államkincstáré a szla.Én egy másik megyében élek.Viccesnek tűnik,de nem az.Köszi az eddigi válaszokat,nekem is ilyenek járnak a fejemben.

2011. febr. 24. 08:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, a postás hozta,habár ez mindegy.
2011. febr. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!