Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban létezik 3250000 ft os...

Valóban létezik 3250000 ft os vissza nem térítendő állami támogatás építkezés esetén?

Figyelt kérdés
Egy készházportált böngészve olvastam erről. Mi ez? Van ilyen? Milyen esetekben?
2011. febr. 25. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik portálon? Ott hogy hívták ezt a támogatást?

Ez így egyelőre nem sokat mond, ami alapján megítélhetnénk, hogy mi is ez...

2011. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Bocsi én sajnos nem tudok neked erre válaszolni,csak azért írok,hogy később visszanézhessem ha válaszolnak neked!

Remélem van valemilyen támogatás,mert mi pont elkerültük a szocpolos támogatást... :(


Bocsi az off-ért!

2011. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!

Ha tudnám mi a neve konkrétan akkor utána tudnék nézni magam is de csak ennyit írtak azt hiszem a horizont készház portálon a hozzászólások között olvastam. Nekem is gyanús ez éppen ezért kérdeztem van e ilyen?

Gondoltam, hogy sokakat fog érdekelni a kérdésem (kedves 2.):)

2011. febr. 25. 15:17
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


A lap közepe felé olvashatók a hozzászólások amiben szerepel

2011. febr. 25. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem az oldalt, amit linkeltél.

Ott sem írnak konkrétumot, hogy milyen támogatás lehetett, gyanítom, valami EU-s pályázati pénz. Az egyik hozzászólónak válaszolták is, hogy csak 2010-ben volt érvényes, tehát most már nincs ilyen, bármi is volt ez.

2011. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Bocsi én sajnos nem tudok neked erre válaszolni,csak azért írok,hogy később visszanézhessem ha válaszolnak neked! "


Nyilván még nem vetted észre a "Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?" feliratú "gombot". Pedig közvetlenül a válaszküldéses link fölött van... ;)

2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

köszi utolsó válaszoló!


(a vaksi voltam....) :)

2011. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!