Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik ma Magyarországon...

Létezik ma Magyarországon bármilyen támogatás a lenti vállalkozás beindításához?

Figyelt kérdés

Környezetbarát, bioenergetikai fűtésrendszerek kivitelezése.

Esetleg pályázatok stb. Induló vállalkozás volna.

Köszi az ötleteket!


2009. dec. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egy vállalkozást be akarsz indítani az bizony munkával jár. Nézd végig az uniós pályázatokat, a minisztériumok által kiírt pályázatokat. Ezt senki nem csinálja meg helyetted, illetve megcsinálják, ha fizetsz érte.

Aztán csinálj céged, kezdj el dolgozni, mert bármilyen pályázatra csak befejezett főkönyvi év után pályázhatsz, tehát 1 év múlva.

2009. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel természetesen tisztában vagyok. Én viszont ahhoz értek, amit el akarok adni. Ahhoz viszont nem, hogy ezt hogyan valósíthatnám meg.

Vállalkozás indításától amúgy is tartok a jelenlegi gazdasági helyzetben, természetesen máshol is érdeklődöm, de ha már itt jártam, gondoltam felteszem a kérdést, hátha pont itt fog valaki olyan ötletet adni, amin elindulhatok.

2009. dec. 3. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha újdonság, akkor a szabadalmi hivatalba is jó, ha bemész.
2009. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább 3 hónapja regisztrált munkanélküli vagy, akkor igényelhetsz támogatást a munkaügyi központtól az önfoglalkoztatóvá váláshoz. A www.afsz.hu -n tájékozódhatsz.
2009. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!