Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogy van a negatív...

Vaterán hogy van a negatív értékelés?

Figyelt kérdés

Lecsaptam egy termékre, de meggondolatlanul... :/ (Jó' vanna..., tanultam az esetből...)


Írtam az eladónak, hogy mégsem kell. Megegyeztünk, hogy a "jutalékát" kifizetem (ez természetes)... Most kicsit tartok attól a békés megegyezés ellenére is negatív értékelést és nem semlegest ad. Van már 2 pozitívom, ez lenne az egyetlen negatívom, ha úgy alakulna. Jól értelmeztem a szabályt és ez még nem lehet ok kizárásra?


"Az a felhasználó, akinek összes visszajelzése 2 negatív vagy visszajelzéseinek (pozitív, semleges, negatív) minimum 20 százaléka negatív és visszajelzései között legalább 2 negatív található, a Vatera piacteréről kizárásra kerül."


Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem jött létre az adásvétel, eleve nem lehet pozitívval értékelni, csak semleges lehet, vagy negatív. Az értékelést meg is szokták indokolni. Ha kapsz egy negatívat és oda írja az eladó, hogy meggondoltad magad, de ő ezt megérti és elfogadja, akkor semmi gond.
2011. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, pozitívat nem kaphatok, ezt tudom, de bízom benne, hogy a "korrektségem", hogy kifizetem az ilyen "járulékos" költségét (rá is fizetve egy kicsit) nem sarkallja majd arra, hogy negatív értékelést adjon...
2011. febr. 26. 18:05
 3/4 A kérdező kommentje:
+ teljesen tisztában vagyok vele, hogy "hülye" voltam... A második vásárlásomnál már előbb kérdeztem a hozzáértőket, hogy megéri-e megvennem a terméket...
2011. febr. 26. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Az eladók -és a vevők többsége is- korrekt, szerintem. Én pl el akartam adni valamit, aztán kiderült, hogy időközben anyám, nem tudván a szándékomról, elajándékozta. Töröltetni már nem lehetett az aukciót, megírtam a vevőnek. Mondjuk én pozitívra értékeltem, a vásárlás megtörtént opciót jelölve, de le is írtam, hogy mi történt. A vevő ugyanígy járt el.
2011. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!