Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha 5-10 millió forintot tud...

Ha 5-10 millió forintot tud az ember befektetni, akkor mi a legjobb vállalkozás most?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
egy jó befektető nem itt kérdezgeti meg hogy mégis mibe fektessen.
2011. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak ötleteket kérdeznék, ami támpontot adhat. Nekem is van pár, csak kiváncsi vagyok a véleményekre
2011. jan. 17. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
ötlet az nekem is van csak nincs hozzá lóvé.de amúgy ha vkinek van egy jó 5lete nem fogja itt elmondani az tuti.inkább megcsinálja.
2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

én csinálnék airsoft boltot.

terveztem egy bútort.

egy új közösségi portál létrehozása!na az sokak szerint hatalmas lenne de nincs rá tőke.majd később.

2011. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
5 vagy 10 millió? Nem mindegy. De innen is látszik, hogy mennyire amatőr a kérdés...
2011. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mer ha muszáj, akkor van 10, ha nem, akkor csak 5, meg azért, mert ebben és abban a kategóriában is hátha lettek volna ötletek. Hiába vártam, mer 4-ből 3 haszontalan, negatív komment jött...
2011. jan. 18. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát de most mit vártál? Itt megtudod az évszázad üzletét!!?? :))
2011. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Egyrészt melyik városban, annak melyik részén. Mi az ami ott már van, és mi az, ami nincs. Mi a tanult szakmád, amihez értesz. Milyen szakmában, vagy milyen területen vannak olyan ismeretségeid, ill. milyen módon tudod a szükséges üzleti kapcsolataidat megteremteni. Ha valami gyártásban, kivitelezésben gondolkodol, hogyan fogsz tudni megrendelésekhez jutni. Ha kereskedni akarsz, honnét tudsz árut beszerezni, a konkurencia milyen áron dolgozik, te ahhoz képest mit tudnál felmutatni. Menj el egy könyvelőhöz, beszéld meg vele. De csak akkor, amikor már az itt feltett kérdésekre - önmagadban - készen állsz a válaszokkal.
2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

CSinálj olyan céget , hogy ne legyen két település közötti szakaszon szeméthalom... (najó csak vicceltem ,ez ugye lehetetlen)

Én valami olyasmiban gondolkoztam hogy:

Nemrég jártam németországban ahol egy bevásárló központban vissza lehetett váltani a sörösdobozkat (betétdíj),ami nekünk az út szélén van eldobva.

Ebből következtettem hogy ha sok pénzem lenne ,akkor foglalkozok ezzel, persze nem sörösdobozokkal hanem félkész termék készítésével.Ez túl drágán jöne ki hogy kivitelezhető legyen mint 5-10milla. De van a másik anyag a műanyag. Ehez nem kell sok gép. Kell egy szelektáló rész(futószallag),hulladék aprító és egy granuláló gép, ja és valami tisztító gép. Szerintem ahol hiány van a nyersanyagból mint például kína , biztos érdekelné őket a dolog. Persze ez nem így megy hogy egy telefonnal elvan intézve. Vagy vannak cégek akik ezt a félkész terméket felvásárolják mint alapanyag , és forgalmazzák. A haszon nem tudom mennyi ,de pénz van benne az biztos.

2011. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ebből is tapasztalható, hogy mennyire ellenséges és elutasító emberek vannak. Még a véleményükre is irigyek. Szánalmas. Inkább ne írt volna semmit. Igazán jó nem létezik. Bármibe bele lehet kötni. Talán a magyar termékek, kézművesség favorizálódni látszódnak. Végül is magyarok vagyunk...
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!