Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átmentem a síneken, a rendőr...

Átmentem a síneken, a rendőr megállított. Milyen büntetésre számítsak?

Figyelt kérdés

Felírták az adataimat, azt mondták megteszik a feljelentést. Ők nem tudták megmondani, annyit mondtak, hogy eldöntik majd a bíróságon hogy figyelmeztetés vagy pénzbírság az alapján, hogy voltam-e büntetve már, volt-e hasonló eset, stb. (Nem volt.)


De az az érzésem, hogy azért küldték ki őket oda, hogy pénzt szedjenek be és mindekit pénzbírságra büntetnek...Ja és külön poén, hogy ott volt egy roma is, akit elkaptak és vele nagyon illedelmesen viselkedtek, nevén szólítva elköszöntek tőle, ő nem írta alá sem a papírt, nem baj, semmi gond. Velem meg bunkók és lekezelők voltak...


2011. márc. 10. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Hát nem tudtad, hogy síneken szigorúan tilos átmenni? Szerinted mire vannak a hidak baz+????!!
2012. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gyalog voltam, ez nem benne a kérdésben. Leszálltam a vonatról a 3. vágányon és nem az aluljárót használtam.


Egyébként csak egy figyelmeztetést kaptam.

2012. máj. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!