Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önkormányzati panel lakásban...

Önkormányzati panel lakásban lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Lehetséges olyan, hogy visszatérjünk a vízórás fizetés helyett az átalánydíjas fizetésre? Ha igen akkor hogyan és kb. milyen az árazás nm szerint?
2011. márc. 16. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
óra nélkül sokkal több lesz a viz és csatornadij, tehát nem éri meg. kivéve ha mosodát terveztek nyitni.
2011. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem már nincs víznél átalány.
2011. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van, mert szomszédba is úgy van... azt is tudom, hogy úgy sem kevés sőt... de mégis annak idején sokkal többet használtuk mégis kevesebb volt mint így... Köszi a válaszokat
2011. márc. 16. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Vízóra nélkül viszont a közös költség lesz jóval magasabb.
2011. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem minden esetben lesz magasabb a lakbér,vagy a közös költség,ezt tapasztalatból irom.A szomszédom addig variált,mig vizórát szereltetett be gondolván, igy jól jár.Nem járt jól,a közösköltsége olyan 1700Ft-al lett kevesebb,a vizdija,meg két havonta majdnem 7-8000 Ft.Most arra kényszerülnek,hogy a fürdővizet is gyüjtik,amivel a wc-ét öntik le,mert nem birják fizetni.Nekem eszem ágában sincs vizórát be szereltetni ezek után.
2011. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a vízmű felmondta a mellékmérős szerződést, mert kitalálták, hogy lejárt a vízóra érvényessége. Frankón vissza is soroltak társasházi átalányba, ami többszöröse annak, mint ami eddig volt. Kb. 30ezer havonta. Azóta szopok velük, mert ezt természetesen nem tudom kifizetni, meg nem is akarom, mert messze nem használok ennyi vizet, de hiába cseréltettem le több hónapja a mellékmérőket több tízezerért, ezt nem képesek tudomásul venni...

Én mondtam már nekik mindent, hogy jöjjenek ki, nézzék meg, hogy ott van felszereltetve az új mellékmérő, csináljanak amit akarnak, becsatoltam a hülye külső cégükkel kötött díjmegosztási szerződést, de egyszerűen nem lehet elintézni náluk semmit.

Mert a mérők cseréjét se ők végzik, hanem kiadják ilyen-olyan Kft-nek, aztán ha valahol elakad az adat, akkor persze neked kell utána rohangálnod az ügyfélszolgálatukra, ÉS még az se egységes, mert ugyan a vízmű a szolgáltató, de a beszedést a Díjbeszedő Rt. csinálja, DE csak a hidegvízre, mert a melegre külön Kft van...

Kapják be, ennél még az állami bürokrácia is sokkal de sokkal egyszerűbb, pedig azt is szidják eleget.

Szerintem örülj, amíg nincs velük dolgod.

2011. márc. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is vagy 3x-a a régi árnak pedig kevesebbet használjuk... Meleg víz meg rendesen langyos, hogy kevesebb hideget keverjen mellé a meleg meg ugye jóval drágább...
2011. márc. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!