Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Neten való rendelés lemondása...

Neten való rendelés lemondása jó így?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Tv-t neten. Vissza is igazolták, hogy rendben van, 3-5 napon belül kiküldik utánvéttel a címemre. 5 napig nem történt semmi. Utána érdeklődtem, hogy mikor érkezik. Mondták, hogy majdezen a héten csütörtökön. Szerdán már írták, hogy majd szombaton. A Tv-t tegnap sem kaptam meg. Ezért írtam nekik egy e-mail-t, hogy nem kell a készülék, lemondom, mert már a sokadik ígéret ellenére sem teljesítik az ajánlatukat. Ez után szerintetek ki küldik-e valamikor?
2011. márc. 20. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a laptopommal jártam így. Személyesen szerettem volna átvenni az üzletben, vagy 3x mentem be, mindig hitegettek hogy meglesz meglesz de b*sztak megrendelni. Aztán persze lemondtam, menjenek a k*** anyjukba k***g egy cég :(
2011. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De te személyesen vagy e-mailba mondted le?
2011. márc. 20. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi laptoppal voltunk így, csak ígérgették folyton, hogy ekkor meg akkor küldik.

Végül neten keresztül lemondtam (e-mailben)

Megrendeltem máshonnan, onnan ki is küldték az ígért időpontra.

Mondd le te is neten (netes rendelésnél amúgy is van vásárlástól való elállási jog) Ha ennek ellenére is kiküldik (bepróbálkozhatnak), ne vedd át.

2011. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lemondtam e-mailban és nem veszem át ha mégis kiküldik.
2011. márc. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!