Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobiletól vettem egy netbook...

T-mobiletól vettem egy netbookot 2 év hűségre. Hogy tudom lemondani az előfizetést? Mit kell befizetnem? Azt a 60. 000 ft kötbért ami benne van a szerződésben vagy azon kívül még mást is? 18/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát azon kívül még a netbook teljes árát, ha valami kedvezménnyel együtt vetted és ha jól emlékszem még pár havi előfizetési díjat is bekérnek tőled.
2011. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
9900Ftért vettem teljes áron. pár havi előfizetési díjat? mire fel? max amivel el vagyok maradva nem?
2011. márc. 20. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert hűségnyilatkozatot írtál alá, te... A 9900.- forintos netbook-od telejes ára 100e felett van valahol. Tehát ki kell fizetned minimum 90 ezret a netbookra, 60.000.- forint kötbért, plusz a díjcsomagodra is a kötbért.

Előbb gondolkodni, aztán cselekedni...

2011. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen 70.000 körül van csak nem 2 év hűséggel meg 9400 ft os nettel....nézd meg a t-mobile oldalán teljes áron 9900 ft. nem kezdő részlet...szóval a netbook után biztos hogy nem kell fizetnem már semmit. és ha lehet olyan írjon aki ért is hozzá...köszönöm.
2011. márc. 20. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak megkérdezném tőled, hogy véleményed szerint egy netbook 9000.- forint? Mert ha igen, annyiért így látatlanban megveszem tőled.

Azért juthatsz olyan olcsón hozzá, amiért már 0.- forintért is kaphatsz okos telefont: mert 2 évre aláírsz egy előfizetés szerződést egy fix díjcsomagra.

De ha te értesz hozzá, akkor jó. Nem fogsz meglepődni, ha kiszámláznak valami 6 számjegyű összeget. Ne fizesd be, várd meg amíg végrehajtásra kerül a sor. Okoska.

2011. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Amennyiben Ön hűségnyilatkozat megtételével köt szerződést a T-Mobile-nál, előfizetőként arra vállal szerződéses kötelezettséget, hogy a Szolgáltató által biztosított, meghatározott kedvezmények igénybevételéért a Szolgáltató szolgáltatását, illetve bizonyos esetekben a választott díjcsomagot meghatározott időtartam alatt igénybe veszi.

Abban az esetben, ha Ön a hűségidő lejárta előtt előfizetői kötelezettségét megszegi, Önnel szemben az alábbiakban meghatározottak alapján kötbérfizetési kötelezettség keletkezik.

Készülék esetén a listaár és a kedvezményes ár közötti különbség is kiszámlázásra kerül.Amennyiben az előfizetésre vállalt hűségnyilatkozaton felül külön a díjcsomagra vagy szolgáltatásra is hűségnyilatkozatot tesz, arra vonatkozóan külön kötbér is kikötésre kerül, melynek mértéke a díjcsomaghoz vagy szolgáltatáshoz kapcsolódó készülék kedvezményhez igazodik.


Igaza van az előző válaszolóknak.

2011. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és milyen a díjcsomagomra is a kötbért? a 60.000 ft van a díjcsomagra te nagyon okos. na jól van szerintem te ne ülj gép elé mert megfertőzöd az internetet.
2011. márc. 20. 23:54
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
te nagyon okos és szerinted a 0 Ft-os telefont ha megszünteted rajta az előfizetést akkor az után ki kell fizetned a teljes árát ami dominó csomagban az ára? na jó szerintem feküdj le aludni mert látom fáradt vagy........
2011. márc. 20. 23:56
 10/13 A kérdező kommentje:
na ha tudsz olvasni akkor látod hogy összesen 60.000. csak ezek olyanokat is szoktak kiszámlázni ami nincs a szerződésben.
2011. márc. 20. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!