Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tulajdoni lap helyettesítése...

Tulajdoni lap helyettesítése az ELMŰ-nél lehetséges? A nevemre szeretném íratni a fogyasztást (a haszonélvező nevéről), a tulajdonos vagyok, de hiába.

Figyelt kérdés

Sajnos most nem tudok kifizetni 6000+ forintot egy tulajdoni lapért. Nem lehet ezt valahogy megkerülni? Az adásvételi szerződés kb.5 és fél éves és már nem fogadják el. Nem tudom megkerülni a tulajdoni lap kiváltását?

Írjatok valamit,ha tudtok nagyon fontos lenne!


2011. márc. 20. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt három évben a nevemre írattam villanyt gázt telefont és sehol nem kértek tulajdoni lapot.
2011. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy nem hiteles tulajdoni lapot elfogadnak-e. Kormányablakokban elvileg tudnak adni ilyet, és az csak 1000 forintba kerül.
2011. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Első válaszoló: mégis mit kértek? Lehet, hogy adásvételit? Mert akkor 3 éven belüli még nem tűnt "réginek", mint most az enyém...
2011. márc. 20. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A személyit lakcímet adtam oda és a szerződést átírták. Igaz az EON-nál, adás-vétel nálam nem volt.
2011. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszel be az ELMŰ-höz egy meghatalmazó és lemondó nyilatkozatot, melyben a haszonélvező nagy kegyesen lemond a javardra a szolgáltatás fizetéséről. Ha esetleg nem tetszene nekik, erőteljesen és nyomatékosan tudtukra adod, hogy akkor nem fogja senki fizetni a számlákat és mész a vezetőségre, erre behúzott farokkal el fogadják.
2011. márc. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!