Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kér az...

Szerintetek mennyit kér az ingatlanos csere esetén?

Figyelt kérdés
Elcserélnénk a lakásunk kertesre mennyit kér ilyenkor az ingatlanos és mennyit szokott kérni az ügyvéd.
2011. márc. 21. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy ugyanúgy kéri a részét mindkét ingatlan árából legalábbis nálunk ősszel így lett volna(openouse)

Gondolom ügyvédi díj meg egyszer van mert egy adásvételi lesz.Kérdezd meg az irodát ott tudnak biztosat mondani.

2011. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy ugyanúgy kéri a részét mindkét ingatlan árából legalábbis nálunk ősszel így lett volna(openhouse)

Gondolom ügyvédi díj meg egyszer van mert egy adásvételi lesz.Kérdezd meg az irodát ott tudnak biztosat mondani.

2011. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!