Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, hogy ha...

Mi a teendő akkor, hogy ha PayPal számlámra nem érkezett meg az átutalt pénz?

Figyelt kérdés
Csütörtökön utaltam át a pénzt a saját OTP bankszámláról, többször csináltam már ilyet akkor minden sikeresen lezajlott. Kit kell felkeresnem ezzel az üggyel kapcsolatban.?
2011. márc. 23. 14:09
 1/4 Hintalow ***** válasza:

Hát ha az utalás rendben elment, akkor OTP nem fog tudni mit segíteni.

Az azonosító benne volt a közleményben?

Ilyenkor a paypal-t kell kérdezni.

2011. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen benne volt. Írtam a Paypalnak és azt írták, hogy a bank nem adott meg minden adatot.Köszönik hogy felvettem velük a kapcsolatot.Leírtam az átutalás adatait, és 10napon belül visszautalják a pénzt.
2011. márc. 26. 12:28
 3/4 anonim válasza:
Én nekem meg az ügyintéző ugy írta ,h: BOFARE: PAYPAL PTE LTD boda után nem rakott szóközt akkor is megfog érkezni? és ha nem letudnád írni azt a cimet ahová írnom kell a pay pal nak?
2013. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bofa*
2013. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!