Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkáltató ( speciális helyről...

Munkáltató ( speciális helyről van szó) kérhet munka alkalmasságnál AIDS tesztet? Milyen munka hely lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahol nem szeretik a fertőző betegeket...?
2011. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom egy ismerősöm mondta, ohgy a dializálóba vagy hol kell ilyen.
2011. márc. 24. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, hát mivel az AIDS halálos betegség, én speciel nem bánnám, ha nem vennének fel ilyet oda, ahol én dolgozom. Megkínál egy kólával, amiből ivott, és aztán legyek boldog azzal, hogy halálos betegséggel fertőzött meg, így jártam.

Persze, persze, ez csak a saját magánvéleményem, nemtom, hogy szabályos-e. De én speciel nem bánnám ezt az eljárást az én helyemen se :P

2011. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a dializálóban tudtommal a vesebetegekkel foglalkoznak (géppel tisztítják a vért) hát persze, hogy oda nem mehet aids-es, mert az vagy nemi úton, vagy vér által fertőződik. Ha beleiszol az italába, csak akkor leszel aids-es, ha mindkettőtök foga/szája vérzett
2011. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészségügyben természetes, hogy tesztelnek.
2011. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!