Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tippeket tudtok adni...

Milyen tippeket tudtok adni éjszakai melóra?

Figyelt kérdés
18 éves diák vagyok, és bevállatam heti 2 éjszakás műszakot a LUK kftbe. Tudnátok adni pár tippet h vészeljem át ezt az estét? :D
2011. márc. 27. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem járnál már iskolába, azt mondanám, hogy igyekezz előtte legalább délig aludni, és a következő napot is lazára tervezd. De mivel az iskola heti öt napon mindenképp koránkeléssel jár, így nemigen járható ez az út sem. Mindenesetre a szüleid helyében nem engedném.
2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte aludj egy nagyot.

Vigyél magaddal kávét.

Legyen nálad telefonon játék, olvasnivaló, hogy ha várakozni kell, akkor ne aludj el.

2011. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet, elég szörnyű volt...Én előtte való reggel rendesen keltem fel, de d.u., estefele, munka előtt mindig aludtam egyet. Ha tudtam...Indulás előtt egy kávé, útravalónak, munka közben még egy kávé...Én tudtam netezni munka közben, az vmennyire lefoglalt...Éjféltől 8ig dolgoztam, a legnehezebb 6órától volt, addig egész jól elvoltam. Viszont az utolsó negyed órában már annyira szenvedtem....Utána persze, mire hazértem, volt olyan is, hogy még 2órán keresztül nem tudtam elaludni...

Mindenesetre soha többet nem csinálnám...

2011. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!