Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen mivel szerezzek...

13 évesen mivel szerezzek pénzt? /bővebben lent! /

Figyelt kérdés

Kéne a pénz a tánc táboromra és a fellépőruháimra.

Hallottam valahol, hogy már 14 év alatt is lehet szórólapozni. Ilyeneket nem tudnátok írni?

Októberben leszek 14, ha van valami munka...

Castingok, szereplések is érdekelnek, küldjetek légyszives olyan ügynökségeket, ahol ti már kaptatok munkát..

Köszönöm szépen!


2011. márc. 29. 20:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem próbálj vhová beállni mondjuk pincérnek:)Jobb mint kur.vulni arról nem is beszélve h a castingok szerepelések néha átverések és bűnözés áldozatává is válhatsz ezért azt nem javasolnám!De még kereshetsz olyat is h vkihez pénzért beállsz takarítani hátha sikerülhet:)
2011. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

13 évesen legálisan sehooooooooooogy

Ilyen kérdés volt pár napja is :@ kérj a szüleidtől fellépőruhára, t

2011. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
80%
20:24-es! képzeld énis 13 vok és tudok dolgozni, DIÁKÖNKORMÁNYZAT!! itt kkell érdelkődni(:
2011. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

Akkor illegálisan dolgozol kedves 13 éves dolgozó:)

vik vok....


Egyébként meg elég szomorú,hogy 13 évesen már dolgozni akarsz.

2011. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Jó,hogy ide tévedtem ehhez a kérdéshez.

Nem értem,hogy 13 évesek miért írnak erre az oldalra,mert még semmi élettapasztalatuk nincsen,hiszen még gyerekek.Már tudom kiktől származnak némely bugyuta válaszok.

2011. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Az meg még szomorúbb, hogy leszólod azért, hogy dolgozni akar...

2011. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se túl előnyös ilyen korban dolgozni még ha lehet is, én ezt a részét nem tudom. Tavaly 15 évesen kezdtem el dolgozni de a tanulás rovására ment második félévben alig bírtam feltornázni magam. Szerintem nem éri meg most elkezdeni dolgozni hogy majd később a tanulás elhalasztása miatt szar munkád legyen. Inkább kérj a szüleidtől. Biztos adnának elvégre nem rossz dologra kell.
2011. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
96%

Nem az a szomorú hogy ő 13 évesen már akar dolgozni,ha nem az hogy ebben az országban rá kényszerül dolgozni 13évesen.

És miért ne írhatnának ide akár 13 évesek,a bugyuta válasz ott van.

2011. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

14 éves kortól lehet szülői engedéllyel, 16 éves kortól lehet "normálisan" diák munkát vállalni.


Más lehetőség nincs.


A modellkedésnél és fotózásoknál hivatalosan nem munkabér van, hanem a szülőknek valami hálapénzszerűség címszóval, tehát papíron azt nem a gyerek keresi meg.

2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen azoknak, akik nem hurrogtak le.

a gyereknek is lehetnek tapasztalataik, és kérdéseik, amiket esetleg csak itt mernek megkérdezni..


14 alatt írnátok hol lehet?

2011. márc. 30. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!