Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 15 évesen nagyon magányosn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Már 15 évesen nagyon magányosnak érzem magamat. Később ebből nem lesznek gondjaim? Hogy szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves srác vagyok. Budapesten lakom. Vannak barátaim meg ilyenek ne marról van szó csak egyik sem az a fajta akivel mindent meglehet beszélni mint például egy barátnővel. Nagyon sokat vagyok egyedül otthon és ezért ilyenkor magányosnak érzem magamat. Van egy kutyám akivel persze foglalkozom egy csomót, de már másoknak ez is sok hogy mindenem a kutyám körülbelül. Haverjaim ilyen alamuszi nyuszik ezért társaságba egyáltalán nem lehet velük ismerkedni, mert nem vevők az ilyenekre. Volt egy lány akivel nagyon összeillettünk teljesen megegyeztek a véleményeink meg minden okés volt, és amikor már arról volt szó hogy összejövünk Én beparáztam és nem lett belőle semmi az Én hibámból, pedig nagyon szerettem, de már késő mert van barátja. Tök normális laza srác vagyok, de még sincs egy olyan lány akivel megint ilyen egy hangon lennénk.
2011. jún. 12. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ismerkedj, ha haverokkal nem tudsz akk vidd sétálni a kutyádat parkba vagy a környékre... csajok szeretik a kutyákat és könnyen ismerkedhetsz is :)

14/L

2011. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem pesti vagyok, és barátot sem keresek, de ha gondolod beszélgethetünk fészen vagy msnen:D(inkább fész..)


14/L

2011. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzet...

igaz én nem pesti vagyok de

attól még beszélgethetünk..

irj mailt ha gondolod..:)


15/L

2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, és tapadnak rád a csajok! Ha csúnya vagy, akkor viszont nem kellesz a kutyának se.
2011. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel semmi gond nincs szerintem, sőt.
2011. jún. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!