Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem valaki mondani...

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy az éjjel-nappali tescoban hánytól hányig van pénztárzárás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor éjféltől fél egyig, de ez nem biztos.
2011. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. ápr. 1. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincsen pénztárzárás. Egy bezár, másik kinyit. Ennyi. Olyan nincs, hogy nincs pénztár!
2011. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De van olyan. Én is a múltkor voltam és többször is bemondták, hogy mennyi van még hátra, mert utána fél órán keresztül nincsen egyetlen pénztár sem. Nekem is úgy rémlik, hogy akkor mikor az első válaszoló mondta.
2011. ápr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen pénztárzárás és a legvalószínűbb időpont valóban az éjfél. Ugyanis minden pénztárgépet le kell zárni napi zárással, az alapján tudnak elszámolni az APEH felé. Egy normál nyitvatartású üzletnél ez nem gond, egy non-stopnál viszont kénytelenek addig nem fogadni fizetéseket, amíg ez meg nem történik. Ha éjfélkör lezár, akkor fél egykor már új napot nyit, tehát el tud számolni.
2011. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VirtualAngel válasza:

Kaposvári Tesco


Éjfélkor, 3 percre.

Tapasztalat.

2011. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!