Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Estin csinálom a gimit,19...

Estin csinálom a gimit,19 éves vagyok, kéne valami munka. Ötletek?

Figyelt kérdés
Meki, árufeltölés... Mik vannak még, ahová elég a 8 általános, és el tudják figatni, hogy sulizom is közbe heti 3szor? Igazából bármi jó lenne, átmenetileg kibírom, amíg be nem fejezem a sulit... Köszi a segítséget!
2011. ápr. 4. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá gyomrod, akkor szerintem az erotikus munka a legjobban fizető. Havi 2-3 alkalomért kapott összegből is könnyen tudod fizetni a sulit.


Ha ezt egy kicsit erősnek tartod, akkor keres fel egy diákszövetséget. Jó eséllyel tudnak adni valami rosszulfizetett állást, viszont a kis pénz is jól jön és az időbeosztás is megoldható.


Jah, és gratula a tanuláshoz! Feltétlenül fejezd be a gimit.

2011. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Erotikus munka kizárt dolog..:) Most jeletkeztem a BKV-hoz metró segéd vezetőnek, de sajnos eddig még nem íhvtak, szerintem nem is fognak, pedig azt írták, nem kell érettségi :(
2011. ápr. 19. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!