Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlan hirdető weboldal...

Ingatlan hirdető weboldal jogtalan felszólításaival mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Meghírdettem interneten keresztül az lakást. Bejött 1 pár oldal, regeltem és hírdettem.

Pár hétre rá folyamatos felszólításokat kapok az ingyenes hírdetésre, hogy fizessek és egyre nagyobb összeget.

Mit csináljak? Lesz ebből valami vagy aljas próbálkozás?


2011. ápr. 6. 09:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam törlöm a hírdetésem, de már be sem tudok lépni az oldalra.:(
2011. ápr. 6. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Biztos jól elolvastad a feltételeket? van olyan oldal, ahol plingyenesen hirdethetsz, de ha pl. telefonszámot, címet vagy egyebet megadsz, akkor fizetni kell.

Biztos kaptál egy visszaigazoló emailt, azt olvasd el rendesen.

2011. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen attól függ, hogy mikor beX-elted, hogy elfogadod a felhasználási feltételeket (amit nyilván el sem olvastál) abban be volt-e írva, hogy fizetni kell.


De rég rossz, hogyha regisztrációnál meg kell adnod a pontos címet, ect... Már akkor érezhetted volna, hogy lehúzás.

2011. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!