Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten rendeltem egy...

Interneten rendeltem egy babakocsit, a csomag sértetlen volt, viszont amikor kibontottuk láttuk meg, hogy az egyik alkatrész törött. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Visszaküldhetem és visszakapom a vételárat? Egyébként ezt csak végső esetben tenném, ha kijavítják, az lenne a legjobb!! Csak szeretném tudni, milyen lehetőségeim vannak.


Mindenkinek előre köszönöm a segítségét!

(100 000 Ft volt egyébként a kocsi akciósan, sokmindenről mondtunk le ezért :(


2011. ápr. 6. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Én csak annyit tennék hozzá, hogy az bizonyított tény, hogy jobb ha a gyerek babakorában több mocsokkal találkozik, mert akkor erősebb lesz az immunrendszere.


Ha steril körzetben nő fel, akkor felnőttkorában mindenféle betegséget könnyen el fog kapni vagy gyerekkorában kialakul nála (pl. az asztma tipikusan ilyen).


Amikor valamilyen új szaga van, na az szerintetek egészséges? Az még veszélyesebb, mint másnak a mocska, mert mérgező vegyületek szagát érezni...

2011. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez igaz. Természetesen találkozni fog a szükséges kosszal, nem fogom steril ládában tartani. De ezt nem újszülöttkorára tervezem, kicsit későbbre.
2011. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy legyél mint a gazdagok, betömik a gyerek száját 10-20 ezressel és azt hiszik mindent megtettek! Nem tettek meg mindent, mert a gyereknek a szeretet, figyelmesség, a törődés, nevelés a jó modorra, illemre(köszönésre) még fontosabb!!!! BOCS!
2012. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most kb. úgy teszel, mintha minden szegény becsületes lenne.

Hol itt a párhuzam?


BOCS!

2012. jan. 30. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!