Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg kamerázzák a próbafülk...

Tényleg kamerázzák a próbafülkéket? Legmegfelelőbb helyszín erre a célra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy személyiségi jogok és egyebek miatt az üzletek próbafülkéit nem szerelhetik fel kamerával, ellenkező esetben büntetik őket. Viszont ami érdekelne, az az, hogy ezt valóban be is tartják? Vagy elrejtenek 1-1 kamerát? Nos, már nyilván gondoljátok, miért kérdezem... párommal szeretnénk kipróbálni egy próbafülkében, nyilván izgalmas alapból a lebukás miatt, azonban kicsit tartok tőle, hogy valóban bekamerázták ezeket a kis helyiségeket és hát elég kínos lenne, ha így buknánk le... És ha valaki próbálta már vagy egyszerűen csak van tippje, az válaszolna még arra, hogy melyik üzletet tartjátok a "legmegfelelőbbnek" erre? Ahol talán a legkisebb a lebukás lehetősége? Jeans Clubok, New Yorker, C&A, H&M stb...? Bármi ötlet érdekel. De a rosszindulatú megjegyzéseket most inkább hagyjátok. Köszi szépen. :)
2011. ápr. 9. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, fogalmam sem volt, milyen kategóriába írjam, de talán ez állt hozzá a legközelebb. :) Szóval légyszi azt nézzétek el, ha nem jó helyre tettem. :)
2011. ápr. 9. 11:16
 2/10 anonim válasza:
XDDD ez k*rva nagy tejóég nagy arc lehetsz H&M be ne csináld xD New York ker hát őőő az jó nagy szokott lenni általába de inkább otthon ajénlóm valameik ötöknél nem ilyen ruci b9oltokba:) meg otv biztonsági ör is szokott lenni ja és KAMERÁZZÁK pici a kamera (H&M-be dolgozik az apám és mondta...) >(15/L)
2011. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem hinném, hogy ezekben az üzletekben kameráznak e próbafülkékben de kitudja nem látunk a tükör mögé se a plafon mögé! De azért jól vizsgáljátok be a plafont bármilyen kis lyukon átlát a kamera. :)
2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak írtam példának pár üzletet. :) Ezért is kértem a tanácsaitokat, hátha tudtok valami jó tippel szolgálni. :) Amúgy meg tudod a kíváncsiság hajt minket, ezért is próbálnánk ki ilyen helyen. :) Köszi a válaszod!!!
2011. ápr. 9. 11:19
 5/10 anonim válasza:
bocs, h nem a kérdésre válaszolok, de a new yorker próbafülkéjébe ne próbáljátok ki, mert mdki látni fogja, h mit műveltek ott:) gondolok itt arra, hogy elég hülyén megoldva a fülke...a kamerákkal kapcsolatban nem tudok válaszolni, max a tükör mögé van rejtve. én is tartok ettől, ezért nem fordulok soha sem a tükör felé amikor öltözöm.
2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Minden hasznos válasznak örülök. :) Akkor ezek szerint nem csak én tartok attól a fránya kamerától. :$
2011. ápr. 9. 11:20
 7/10 anonim válasza:
47%

Szerintem is kamerázzák. Végülis logikus is, mert így nagyobb valószínűséggel érhetnek tetten tolvajokat, mivel a legtöbb aki lop, az a próbafülkében dugja el a zsákmányt. Persze nem hinném, hogy minden próbafülke fel van szerelve.

Amúgy nem tudom hol laksz, de például az érdi new yorkerben szerintem nincsen kamera, mert a barátnőm ott tett el egy karkötőt:)

2011. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát nem tudom, hogy be vannak e kamerázva, (nagyjából megnéztük van e kamera, amennyire lehet), de mi szexeltünk már Jeans Club, Springfield, H&M, C&A próbafülkében. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Utána persze azonnal elmentünk onnan, azért mégis hátha volt alapon. :D

17/L

2011. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Miért, lehet abból baja vkinek, ha látják, hogy a próbafülkében szexelt?? Megbüntethetik? Max. kapnak egy pár megjegyzést, de szerintem nem nagyon csinálnak semmit...vagy rosszul gondolom?

Mivel tilos próbafülkében kamerázni, a felvett szexjelenetet nem hozhatják nyilvánosságra...

2011. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A tisztánlátás kedvéért a személyiségi jogok megsértése miatt, illetve a 2005 évi 133. törvény alapján magába a próbafülkébe nem szerelnek, szerelhetnek semmilyen módon kamerát, mert szociális helyiségnek minősül. Továbbá az őr nem hülye fel fog tűnni neki, hogy már jó ideje bent vagytok a próbafülkében és felfigyelni rátok melynek alapján ha észreveszi, hogy ti nem ruhapróbálásra használjátok a próbafülkét, hanem a nemi életetek kiélésére akkor örüljetek ha csak kizavar az üzletből, mert ha szigorúbb akkor Közszeméremsértés miatt rendőrt hívhat rátok!!! Tényleg megéri????
2014. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!