Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor így nem fogok...

Most akkor így nem fogok hozzá jutni a pénzemhez? Vagy mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

A héten álltam munkába, és amikor megjött a gyesem már dolgoztam.Pont nem voltak itthon páromék sem, így csak értesítőt kaptam.

Írtam páromnak meghatalmazást, hogy átveheti a pénzt.Le is ment a postára, de nem adták neki oda a pénzt, mondván nem egyezik a lakcímünk.Pedig az értesítőn az áll, hogy ön vagy meghatalmazottja.Én semmi kép nem tudok érte bemenni, mert az utazás miatt amikor indulok még nincs nyitva, mire haza érek, addigra zárva van.

Most akkor mit tehetek hogy el jusson hozzám a pénz?

Tiszta vicc, nem értem mire föl nem adták ki!!

Másik hogy ahoz hogy számlára jöjjön a pénz, be kell mennem a MÁK-hoz, vagy levélben is el intézhetem?

Van ehez formanyomtatvány, vagy egy sima kézzel írott levél is jó, hogy szeretném hogy ezentúl a juttatásokat az xy. számlaszámra küldjék?


2011. ápr. 9. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A MÁK-nak sima levélben is írhatsz.

A Postára viszont neked kell bemenned. Este 6-ig vannak nyitva és szombat délelőtt is.

Csak olyan meghatalmazást fogadnak el,amit egy postai alkalmazott jelenlétében írsz alá.

2011. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz.A férjednek irj egy meghatalmazást a nevére,és a postás elött kell aláirnotok.Hogy szombaton nyitva van-e posta hivatal azt nem tudom,de lehet.
2011. ápr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ez az, 8-18 ig van nyitva.Én 7kor megyek és fél 7re érnék a postához.

Megpróbálja holnap felvenni apám, vele egyezik a lakcím, mert csak abba kötöttek bele.

2011. ápr. 10. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!