Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Orosz nyelvből hogyan tudok...

Orosz nyelvből hogyan tudok meggazdagodni? Miben van most jó üzlet? Kőolaj, fegyverek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, orosz és német felsőfokom van, valamint egy angol alap. Most vagyok 11-es és azt szeretném kérdezni, hogy milyen egyetemet, ill. szakot válasszak, hogy az orosz nyelvvel menjek is valamire.
2011. ápr. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát se a kőolajhoz, se a fegyverekhez nem fognak téged engedni hozzáérni...Ha három (idegen) nyelvet megtanultál, akkor hogy hogy nem tudod hogy milyen egyetemet válasszál?
2011. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

orosz? azt meg hogy csináltad? és miért?:D meg hol? középsuliban tanították vagy hol?:D


és miért? jah ezt már kérdeztem , de azért megkérdezem még 1x miért orosz?


egy angol felsőfokúval sokkal jobban jártál volna helyette sztem. német felsőfokú tök jó , angolt megcsinálod mellé még jobb lesz.



gondolom van egy kis nyelvérzéked, és szereted is a nyelveket , abból kiindulva , hogy nem sok 11.esnek van 2 felsőfokú nyelvvizsgája.


akkor nem lenne kedved valahol mondjuk külföldön tanulni?

vagy ha itthon akkor valami ilyen szakfordító, vagy valami ? vagy tanár? német nyelvtanár, és orosz? , vagy angol ha még azt is leraknád .


de amúgy sztem külföld a megoldás neked.

2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

xDDD jó a kérdés: kőolaj fegyverek xD

amúgy sok mindenhez lehet kezdeni, mi az ami érdekel?

pl a gazdasági életben jó ha vki sok nyelvet beszél, de ezen kívül akár reál akár humán érdekel a lehetőségek határtalanok.

2011. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!