Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magamat letörölni...

Hogyan tudom magamat letörölni a paypal-ról?

Figyelt kérdés
regisztráltam és nem hajlandó a paypal elfogadni a kártyám és így nem tudom kifizetni az e-bay-en megnyert dolgaimat és nem tudom hogy hol tudom magam paypal-ról letörölni magam, légyszi segítsetek!!!! :(
2011. ápr. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
két év alatt törlődik magától ha addig nem lépsz be.
2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valami gyorsabb megoldás nincs???? mikor fizetni akarok beírom a kártyám adatait és azt dobja ki h elutasította aztán kapok egy sms-t h kérés elutasítva elkölthető: 0HUF, ami lehetetlen mert tudom h van rajta nem is kevés pénz :S
2011. ápr. 10. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:

És emiatt miért akarod törölni magad a PayPalról?

Miért lenne az jó neked? Mennyiben vinne az közelebb téged a célodhoz?


Inkább kérj meg valakit, hogy segítsen beregisztrálni a kártyádat, mert biztosan elrontottál valamit; például olyan kártyát akartál regisztrálni, ami nem alkalmas internetes vásárlásra, úgynevezett CNP (Card Not Present) tranzakciókra.


Egy PayPal fiók egyébként akkor is hasznos, ha nincsen kártya hozzárendelve. Feltöltheted a belső egyenleget is, például megkérsz valakit, hogy utaljon rá pénzt a saját PayPal fiókjából. Illetve tudsz rá fogadni pénzt gond nélkül, ha például eladsz valamit az eBayen.

2011. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A 3/3-as válaszolónak csak annyit, hogy amit írt az propaganda szövegnek jó, de nem válasz a kérdésre! Vagy nem is tudja a választ? Vagy nem is akarja tudni a választ?

István

2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!