Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal-os kérdés! Miért nem...

PayPal-os kérdés! Miért nem jó? Hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Regiztem, hozzáadtam a bankkártyát, levették a 400ftot, aztán megkaptam a 4 jegyű kódot, beírtam. Mégsem látom azt az összeget, ami a bankkártyámon van hanem csak a 400ftot. Miért?
2011. okt. 14. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A kártyádon lévő összeget sosem láthatod a Paypal accountodban. Ez nem erről szól.

Ha az egyenleged akarod feltölteni, az más téma. Az átutalással megy, nem kártyával. De nem muszáj feltöltened, mert kártyával fizetni egyszerűbb, akkor csak arra kell ügyelned, hogy legyen fedezete a tranzakciónak. Megnyomod a PAY NOW gombot és csá. Nem kell vacakolni feltöltéssel.

2011. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A PayPal számládra került utalással 400Ft..

Miért keresel rajta többet?

2011. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
marha vicces lenne ű, ha egy online bank, a másik banknál elhelyezett számládon lévő pénzösszeget látná ....
2011. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!