Mibe fektessek bele?

Figyelt kérdés
Van 100.000Ft-om tudom nem hangzik soknak, de fiatal vagyok még (18) így nekem bőven elég. Az a helyzet, hogy nem akarom hülye dolgokra elkölteni...inkább be akarom valahova, valamibe fektetni. Indítani egy honlapot amin reklámokból pénz jön be, vásárolni dolgokat és eladni drágábban vaterán...vagy épp tippmix. Nem tudok dönteni valami okos dologba akarok befektetni. Ezért gondoltam kikérdezlek titeket hátha van valami ötletetek. Nem éppen az én általam felsorolt ötletekre gondoltam, hanem a ti ötleteitekre. Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. ápr. 13. 19:30
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szerintem ne költsd el. El kell rakni vésztartaléknak. Tudom, hogy most vonzó, hogy ott van 100.000 Ft amivel tök sok mindent lehet kezdeni, de a legjobb ha már most előre gondolkozol és elteszed későbbre. Ha mondjuk Egyetemre vagy Főiskolára gondolunk, nagyon sokba fog kerülni és még ez is kevés lesz hozzá.
2011. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Végülis én se elkölteném hanem szeretnék ha még 10.000-el is, de bővíteni, hogy ahogy írtad is később lehessen mihez nyúlni, ezért szeretnék befektetni.
2011. ápr. 13. 21:54
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
44%

Axa bankszámla:

Nem kell lekötni és kamatozik.

Bármikor hozzá tudsz nyúlni ha kell, de ugyanakkor mégsem mert nincs a kezedben.

Nincs számlavezetési díj sem meg semmi. Vésztartaléknak tökéletes.

2011. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Betehetnéd bankba de ilyen összegnél nem éri meg mert a költségek elvinné a kamatot.


Tippmix, poker és egyebek azért nem jó, mert alapvetően szerencsejáték. könnyen elbukhatod.


A weboldal biznisz már jobb ötlet. Ha sikerül felfuttatnod a lapot (kb napi 5-6.00 látogató) akkor már hozhat napi 1-2- akár 3ezer Ft-ot is. ezzen én is foglalkoztam. Viszont ha nem vagy profi webes szakember ez elég nehéz lesz. Tehát mindenképp kész weboldalt kell venned. Most halottam egy elég jó eladót: [link] esetleg kérdezz rá. Ha megvan a weboldal akkor érdemes nyomnod facebookon,stb..és hamar befut.


Kereskedelemmel megtudod szaporítani a pénzt, de itt egy nagyon jó, eladható cuccra kell specializálódnod Amit biztos hogy el tudsz adni és nem marad rajtad.


Egyenlőre ennyi az ötlet.

2011. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igazán hasznos válaszok! Igen-igen a szerencsejáték bukós ötlet.:/ A weboldal meg a bankos dolog között vesződők akkor lehet, hogy mind a kettőbe belekezdek hátha valamelyik be is jön és jön is belőle pénz. Az AXA-s dolognak utánanézek azt is köszönöm szépen! Ezt a lájkoldát is megnézem köszönöm!
2011. ápr. 14. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!