Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az interne...

Mit gondoltok erről az internetes munkáról?

Figyelt kérdés

Esetleg már próbálta valaki?Vagy csak kamu?Ez is piramisépítő?:Ez a szöveg van benne:

Üdvözlöm!

"XY. vagyok, egy állampolgár, aki megdöbbenve és kicsit kétségbe esve éli át a napjainkban lejátszódó változásokat: a munkanélküliség növekedését, a családi pótlék beszűkítését, a magánnyugdíjak államosítását, az egészségbiztosítás és a nyugdíjrendszer összeomlását. Rá kell jönnünk arra, hogy sem rólunk, sem családtagjainkról nem gondoskodik az állam, még nehéz helyzetben sem...

Tulajdonképpen csak azért kerestem Önt, mert egy olyan eszköz, egy olyan együttműködési lehetőség került a kezembe, ami a fentiekre megnyugtató, megbízható, komoly megoldást tud nyújtani. Alaposan utánanéztem, körbejártam, így bátran tudom ajánlani Önnek is.

Mivel korábban nem voltunk levelező viszonyban, az emailcíme is csak valami véletlen folytán került hozzám, ezért mielőtt továbblépnénk, azt szeretném megkérdezni, hogy küldhetek-e - természetesen ingyenesen és minden kötelezettségtől mentesen - a fentiekről további információt, nyitott és érdeklődő-e Ön az újdonságok, az internetes együttműködések iránt, illetve hogy örülne-e annak, ha ezekkel pénzt tudna keresni?

Várom a válaszát."


2011. ápr. 14. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
kamu
2011. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így még nem olyan egyértelmű, hogy kamu vagy nem kamu - ha kicsit továbbviszed - válaszolsz-visszaír mittudomén, akkor kiderül.
2011. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kamu, mert:


egy rendes cégnek/vállalkozónak az adatvédelmi törvény szerint kell kezelnie a személyes adatokat, mint amilyen e-mail cím is.

nem használhat véletlen folytán hozzákeveredett e-mail címeket direkt marketingre.


gyakorlatilag vagy nem rendes cég, vagy az, vette az adatbázis és hazudik róla. innentől nincs mivel foglalkozni.

2011. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vette az adatbázist
2011. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100% kamu, mert:


- Azt sem tudja hogy hívnak, csak küld egy sablonlevelet 1000 címzettnek

- Egy büdös szót nem beszél arról, hogy mit is kéne csinálni

- Ellenben a szöveg fele arról szól, hogy ő mennyire utánajárt a titokzatos "dolognak", mennyire megbízhatónak tartja és milyen jó szívvel ajánlja.

- Természetesen kevés munkával keresnél sok pénzt.


Biztos, hogy valami "regisztrálj alám" típusú dolog, ahol majd megkapod az ígéretet, hogy kapsz valami e-mail küldözgetős munkát, amit lehet tényleg kapsz 1-2x de nem fizetnek semmit. Természetesen ha beszervezel még egy csomó balekot magad alá akkor kapsz jutalékot...

2011. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!