Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az internetes pénzkeresési lehetőségekről? Szerintetek megéri belefogni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 28. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár hiszik akár nem, vannak akik ezekből élnek és nem is olyan rosszul, azért mert tudják hogy kell ezt jól csinálni. Én is csináltam sokszor, de mivel én azért kezdtem el hátha tudok egy kis pénzt gyűjteni vele, így lemondtam arról hogy én fizessek be folyton (ami igaz ha ügyes vagy meg szerencsére akkor visszajön), de én nem tudtam miből befektetni.
2011. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

"lemondtam arról hogy én fizessek be folyton"

Ezeket pilótajátékoknak hívják.. Mások átverésén alapul, és a törvény bünteti.

2011. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem azt akartam mondani hogy átverés, mert egy közeli ismerősöm ebből él. Pedig csak pár oldalt kattintgat, de ő sokat belefektetett, és 1 év után olyan szinten visszajött a pénz hogy már nem is dolgozik. Évek óta ezt csinálja. Csak én nem voltam ennyire kitartó!:)
2011. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a többivel? A filerrel vagy mivel meg a Marketagenttel? Azokat próbálta már valamelyikőtök?
2011. aug. 30. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézz körbe: [link]

Ő is elvileg ebből él valahol azt olvastam, azokat az oldalakat nyomogatja amik a listán is vannak (megbízható oldalak vagy ilyesmi). Ezekkel próbálkozz inkább.

2011. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
üdv ha még érdekel az internetes munka akkor írj privátot vagy e-mailt
2012. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!