Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy olyan boltnak mint a Cora...

Egy olyan boltnak mint a Cora mennyi ideig kell megöriznie visszamenöleg a számlákat?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem onnan egy laptopot ami most elromlott....és a garancia papirhoz kéne a számla is felhivtam öket hogy szeretnék egy számlamásolatot és hát nemvoltak tul segitökészen de elvileg megkeresik...azota eltelt 3 nap szerintetek van esélyem hogy meglesz az a számlamásolat? Nélküle tetemes összegekért javitanák ezt a fránya laptopot
2011. ápr. 15. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
5 évig legalább.
2011. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 évig köteles megőrizni, ellenben nem köteles adni róla neked másolatot. Ez csak a jóindulatukon múlik.
2011. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második írja jól.Én ott dolgozom, és nem vagyunk kötelesek adni, hiszen Te azt megkaptad, amikor megvetted a gépedet.Igen, 5 évig kell megőrizni, de utána sem "dobják" ki.
2011. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jo nem köteles akkor mitcsináljak hogy mégis kapjak? tényleg nagyon szükségem van rá
2011. ápr. 15. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztály- vagy áruházvezetőnek címzett tértis ajánlott levél.

Tisztelt Nagy András!

2011.02.03.-án vásároltam Önöknél egy Dell márkájú, 185.000.- forintba kerülő laptopot. A kapott számlát elvesztettem, tisztelettel kérném, hogy amennyiben lehetséges, szíveskedjen a részemre egy számlamásolatot küldeni a mellékelt válaszborítékban.

Köszönettel: Szabó István

2011. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!