Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Közös...

Mit gondoltok erről? Közös kassza vagy külön kassza, ha én már korábban rendelkeztem házzal, kocsival.

Figyelt kérdés
Párom a 120.000 ft fizetéséből rendszeresen támogatja az eladósodott szüleit. Én gyeden vagyok, 2 gyermekünk van. Meddig tolerálható az ha mi mindenből a legolcsóbbat vesszük, turiból öltözünk. Párom pedig 20-30.000-et ajándékoz a szülőknek?
2011. ápr. 17. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig tolerálható, de ahogy elnézem, te a végét járod. Mi is támogatjuk a férjem szüleit, de ez kettőnk közös döntése volt. Nagyon szeretjük őket és szükségük van ránk, mert anyósom munkanélküli lett. Én nem érzem ezt áldozatnak, nagyon sok szeretetet kapunk tőlük és ez a legfontosabb!
2011. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen. csalódtam. Azért is mert a párom szülei hiteltartozás miatt költöznének, de nem a lehető legkisebbe hanem min. 2 szobásba, persze párom szálljon be a hitelbe adósként...Ha nekem lejár a gyed akkor mehetek vissza gyes mellett dolgozni és elvárják hogy a gyest odaadjuk nekik hiteltörlesztésbe.(Szülők nyugdíjasok)
2011. ápr. 18. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne háborogj hiszen ha ők nincsenek akkor a Párod sem volna ... Megemlítve azt a cseppet sem mellékes adalékot,hogy a sajátodat fizeted hiszen a haláluk előtti héten nem adják el az ingatlant,hogy afrikai szafarira költsék az árát (pedig megtehetnék!!) hanem örököltök utánuk ...

Meg azt is gondold végig,hogy neked hogyan esne ha a közös csemetétek majdani párja ellenezné,hogy segítsen nektek az akit a szíved alatt hordtál egykor és a MINDENED volt 15-20 évig sőt talán egész életed folyamán.

Ne légy se önző se féltékeny mindkettő betegség melyek nélkül szebb az élet !!

Jön a Húsvét,fordulj ki önmagadból és okozz meglepetést mindenkinek - főként magadnak,kezdj el SZERETNI és önzetlen módon segíteni. Más színű lesz a világ !! :p))

2011. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!